800 292 292
POJIŠTĚNÍ, SPOŘENÍ, INVESTICE, ÚVĚRY

Bezhotovostní rezervace

Postupy při rezervaci nemovitosti

Vážení klienti,

připravili jsme pro Vás v rámci zkvalitňování služeb naší kanceláře nové postupy při rezervacích nemovitostí. Proto Vás upozorňujeme, aby jste věnovali pozornost následujícím závazným postupům při uzavírání všech rezervačních smluv.


POSTUP 1 -  PREFEROVANÝ POSTUP PŘI REZERVACI NA KOUPI NEMOVITOSTI:

·         Klient uzavírá (podepisuje) rezervační smlouvu za účasti makléře a prodávajícího v advokátní kanceláři mgr. Tomáše Pavla se sídlem Smilova 547 v Pardubicích.

·       rezervační poplatek se hradí převodem ze svého účtu do 5-ti dnů od podpisu rezervační smlouvy  přímo na depozitní účet advokátní kanceláře.


POSTUP  2  

·         Může nastat situace, že není možné aby se všichni účastníci sešli společně přímo v advokátní kanceláři mgr. Tomáše Pavla. V tomto případě jsme pro Vás připravili rezervaci pomocí rezervační smlouvy. V takovém případě Vám makléř vyplní k podpisu rezervační smlouvu, kterou dostanete k dispozici domů. Platnost této rezervace nastane až připsáním rezervačního poplatku na depozitní účet realitní kanceláře číslo 131-2742790207/0100, který je vyznačen přímo na rezervační smlouvě. Všeobecná ujednání si můžete v klidu doma přečíst a rozhodnete-li se zarezervovat nemovitost uhradíte rezervační poplatek převodem z účtu. Po zaplacení rezervačního poplatku pomocí rezervační smlouvy, máte 14-ti denní zákonnou možnost odstoupení od rezervace, kdy Vám bude celý rezervační poplatek vrácen. |  Vstup pro makléře
Vytvořil: 2024 © Smartware s.r.o., Redakční systém MultiCMS
OZA Reality OZA Reality