800 292 292
POJIŠTĚNÍ, SPOŘENÍ, INVESTICE, ÚVĚRY

ID 100022JF Prodej, Domy, 3+kk, Heřmanův Městec, Za Oborou 2107

Osobní
Cena: 93.750,- Kč/m2
Prodej | Prodej samostatně stojící novostavby 3+kk s terasou na pozemku o rozloze 428 m2 ( zastavěná plocha 50 m2, obytná plocha 80 m2 ) v lukrativní lokalitě nedaleko zámeckého parku. Stavba kolaudovaná v roce 2023 má přidělené evidenční číslo a je přizpůsobena k celoročnímu bydlení. Přízemí domu disponuje moderně řešeným prostorem, kde kuchyň je podle posledních trendů moderního bydlení propojena s obývacím pokojem se vstupem na terasu. Dále v přízemí zádveří a prostorná koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. V patře dvě obytné místnosti poskytující soukromí. ...Prodej samostatně stojící novostavby 3+kk s terasou na pozemku o rozloze 428 m2 ( zastavěná plocha 50 m2, obytná plocha 80 m2 ) v lukrativní lokalitě nedaleko zámeckého parku. Stavba kolaudovaná v roce 2023 má přidělené evidenční číslo a je přizpůsobena k celoročnímu bydlení. Přízemí domu disponuje moderně řešeným prostorem, kde kuchyň je podle posledních trendů moderního bydlení propojena s obývacím pokojem se vstupem na terasu. Dále v přízemí zádveří a prostorná koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. V patře dvě obytné místnosti poskytující soukromí. Vytápění řešeno krbovými kamny v kombinaci s elektrickým podlahovým topením a elektrickými infrapanely. Voda z vlastní studny s filtrem, odpad sveden do jímky. Dům postaven podle moderních nízkoenergetických standardů. Na stavbu byly použity porobetonové tvárnice PORFIX 30, fasádní polystyren 15 cm, střecha zateplena stříkanou pěnovou izolací ( termoizolační PUR pěna ), střešní krytina z betonových tašek KM BETA. Heřmanův Městec leží na úpatí Železných hor ( cca 10 km od Chrudimi ) a žije v něm lehce pod 5000 obyvatel. Město s plnou občanskou vybaveností.

Technickou dokumentaci naleznete na webových stránkách realitní kanceláře v sekci technická infrastruktra, nebo bude zaslána emailem.
více popisu
Cena s provizí vč. právního servisu: 7.500.000 Kč

Cena je s provizí realitní kanceláře, včetně kompletního právního servisu a advokátní úschovy.

Garantujeme tyto služby:

  • Přípravu Rezervační smlouvy za účasti kupujícího a prodávajícího v advokátní kanceláři a zapracování požadavků na obsah smlouvy
  • Vyzvednutí listu vlastnictví vázaného k prodávané nemovitosti
  • Zpracování návrhu  Kupní smlouvy do 7 dnů od podpisu rezervační smlouvy
  • Neomezený počet konzultací v advokátní kanceláři, vázaných k přípravě kupní smlouvy
  • Ověření  podpisů na kupních smlouvách pro katastr nemovitostí a banku
  • Zastupování v jednání o povolení vkladu vlastnického práva s katastrálním úřadem
  • Podání návrhu na vklad kupních smluv do katastru nemovitostí
  • Příprava předávacího protokolu  pro předání nemovitosti
  • Zajištění hypotečního poradce pro financování nemovitosti
  • Zastoupení v komunikaci s advokátní kanceláří a bankou

Právní služby a advokátní úschovu zajištˇuje:

Mgr.Tomáš Pavel
Smilova 547
530 02 Pardubice

KontaktovatIvana Ficová
Tel.: +420 601 562 902

Volejte od Po do NE od 08.00 do 20.00.hod

 |  Vstup pro makléře
Vytvořil: 2024 © Smartware s.r.o., Redakční systém MultiCMS
OZA Reality OZA Reality