800 292 292
POJIŠTĚNÍ, SPOŘENÍ, INVESTICE, ÚVĚRY

ID 100018JF Prodej, Domy, 5+kk, Holice, Smetanova

Osobní
Cena: 8.499,- Kč/m2
Prodej | Nabízíme k prodeji rodinný dům s předzahrádkou a zahradou, který se nachází v jižní části města Holice. Dům je postaven na pozemku o celkové ploše 1106 m2, z toho zastavěná plocha tvoří 346 m2 a zahrada 760 m2.Dům s nepravidelným půdorysem má jedno nadzemní podlaží a podkroví. Jedná se o nepodsklepenou stavbu vyzděnou z plných cihel s klenutými cihlovými stropy a sedlovou střechou.

...
Nabízíme k prodeji rodinný dům s předzahrádkou a zahradou, který se nachází v jižní části města Holice. Dům je postaven na pozemku o celkové ploše 1106 m2, z toho zastavěná plocha tvoří 346 m2 a zahrada 760 m2.Dům s nepravidelným půdorysem má jedno nadzemní podlaží a podkroví. Jedná se o nepodsklepenou stavbu vyzděnou z plných cihel s klenutými cihlovými stropy a sedlovou střechou. Prostorové uspořádání domu o obytné ploše 175 m2 má k dispozici 5 místností a poskytuje tak dostatek prostoru pro bydlení i větší rodiny. V nadzemním podlaží se nachází vstupní chodba, koupelna, 2x toaleta, tři samostatné pokoje a kuchyň. Kuchyň zůstává vybavena kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči ( trouba, varná deska, digestoř, myčka ).Prostorná koupelna s podlahovým vytápěním je osazena sprchovým koutem a vanou. V podkroví je v současné době jeden pokoj, ale nabízí se možnost rozšíření obytné plochy o půdní prostor. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě ( voda, kanalizace, elektřina, plyn ), vytápění je řešeno plynovým kotlem s následným rozvodem do ústředního topení a krbovými kamny. Na pozemku studna s užitkovou vodou. Dům je k okamžitému nastěhování a užívání. Nemovitost má zkolaudované prostory pro podnikání v oblasti služeb - masérské, rekondiční a regenerační služby, fyzioterapie, chiropraxe, kosmetika ( dokumentaci pošleme e-mailem ).Okolní zástavbu tvoří rovněž rodinné domy. Holice leží v Pardubickém kraji, přibližně 14 km od Pardubic. Město disponuje veškerou občanskou vybaveností – obchody, služby, restaurace, školy, školky, sportoviště.
více popisu
Cena s provizí vč. právního servisu: 9.400.000 Kč

Cena je s provizí realitní kanceláře, včetně kompletního právního servisu a advokátní úschovy.

Garantujeme tyto služby:

  • Přípravu Rezervační smlouvy za účasti kupujícího a prodávajícího v advokátní kanceláři a zapracování požadavků na obsah smlouvy
  • Vyzvednutí listu vlastnictví vázaného k prodávané nemovitosti
  • Zpracování návrhu  Kupní smlouvy do 7 dnů od podpisu rezervační smlouvy
  • Neomezený počet konzultací v advokátní kanceláři, vázaných k přípravě kupní smlouvy
  • Ověření  podpisů na kupních smlouvách pro katastr nemovitostí a banku
  • Zastupování v jednání o povolení vkladu vlastnického práva s katastrálním úřadem
  • Podání návrhu na vklad kupních smluv do katastru nemovitostí
  • Příprava předávacího protokolu  pro předání nemovitosti
  • Zajištění hypotečního poradce pro financování nemovitosti
  • Zastoupení v komunikaci s advokátní kanceláří a bankou

Právní služby a advokátní úschovu zajištˇuje:

Mgr.Tomáš Pavel
Smilova 547
530 02 Pardubice

KontaktovatJosef Fic
Tel.: +420 601 562 901

Volejte od Po do NE od 08.00 do 20.00.hod

 |  Vstup pro makléře
Vytvořil: 2024 © Smartware s.r.o., Redakční systém MultiCMS
OZA Reality OZA Reality